ibro-komerc@hotmail.com
  +389 (031) 467 853; ////+389 (031) 550 996, +389 (031) 550 997
Адреса:
Куманово, Македонија
Е-пошта:
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Телефон:
+389 (031) 467 853; /////////// +389 (031) 550 996, +389 (031) 550 997 кај наплатна рампа
Мобилен:
+389 (070) 381 987; +389 (070) 211 637; +389 (070) 211 687
Испратете е-порака. Сите полиња со ѕвездичка (*) се задолжителни.